Contact / İletişim


If you'd like to get in touch with Ottostop, please email: leyla@ottostopdesign.com and I'll respond to your query ASAP.

If you're a design brand, maker, stockist or student and would like to work with Ottostop, we're always on the look out for new collaborations no matter how big or small :-)

And if you're not already following Ottostop on social media, check us out on Instagram, Facebook or Pinterest and bask in the colourful goings on in the Ottostop studio. You can also add yourself to our mailing list below to get regular updates from the studio!

Ottostop Design

Yanıklar Mah., Yiğit Sokak no.24, Fethiye, Muğla 48300, Türkiye

 

Ottostop ile iletişime geçmek isterseniz  leyla@ottostopdesign.com adresine mail atmanız halinde sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.

Eğer Ottostop ile birlikte çalışmak isteyen bir tasarım marka, yaratıcı veya öğrenciyseniz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, biz her zaman yeni iş birlikleri kurma arayışındayız :-)

Hala sosyal medyada Ottostop'ı takip etmiyorsanız da Ottostop stüdyosunda olup biten renkli şeylerin tadını çıkarmak için mutlaka Instagram, Facebook ve Pinterest'te bizi takip etmeyi unutmayın. Aynı zamanda sayfanın aşağısından e-posta listemize kaydolarak stüdyodaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

Ottostop Design

Yanıklar Mah., Yiğit Sokak no.24, Fethiye, Muğla 48300, Türkiye